1/7
Fortnite screenshot 0
Fortnite screenshot 1
Fortnite screenshot 2
Fortnite screenshot 3
Fortnite screenshot 4
Fortnite screenshot 5
Fortnite screenshot 6
Fortnite Icon

Fortnite

Epic Games, Inc
Zaufana aplikacja
8.5MPobrania
140.5MBRozmiar
7.0+
Wersja na Androida
22.10.0-22240570-Android(04-10-2022)Wersja
3.8
(6150 Recenzje)
Szczegóły
Recenzje
Wersje
Info
1/7

Opis Fortnite

Fortnite to gra battle royale dla Androida dla nawet 100 graczy, w której skaczesz ze spadochronem na odległą wyspę i szykujesz się do walki – by udowodnić, że to właśnie ty potrafisz przetrwać. Fortnite można pobrać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android. To prawdziwa gratka cross-platformowa, ponieważ jest dostępny dla PlayStation 4, Xbox One, PC, MAC, a nawet Nintendo Switch! Istnieje wiele powodów, dla których Fortnite zrobił furorę od czasu jego wydania w 2017 roku, choćby niesamowita grafika, którą zapewnia technologia Unreal Engine, niezrównany tryb kreatywny czy nieustanne eventy, które sprawią, że rywalizacyjne wrażenia online z każdym dniem są coraz większe!


Znamy i lubimy tryb rozgrywki battle royale: wielu graczy spotyka się na wyspie, która kurczy się w miarę upływu czasu, a jedynym celem jest pokonowanie pozostałych graczy i bycie jedynym, który przetrwa. Fajną rzeczą, którą zauważysz po pobraniu Fortnite na urządzenie z Androidem jest różnorodność dostępnych trybów gry. Możesz grać online z losowymi graczami z różnych części świata lub z przyjaciółmi. Fortnite daje ci kilka domyślnych trybów gry: solo, duo i teams. Pierwszy to dobrze znany „ty przeciwko światu”. W trybie gry duo drużyny składające się z 2 graczy będą się ze sobą spotykały, podczas gdy w trybie teams sprawy stają się nieco bardziej złożone, a drużyny składające się z 4 lub mniej graczy będą grać razem.


Twój pierwszy cel po lądowaniu w grze Fortnite to zbrojenie. Początkowo będziesz mieć tylko narzędzie do zbierania pożywienia, eksplorowania i otwierania znalezionych skrzyń, co pozwoli ci uzyskać różne przedmioty, w tym niesamowite rodzaje broni, tarcze i inne gadżety, które mogą się przydać w walce o przetrwanie.


Wśród wszystkich gier battle royale, które można pobrać na Androida, Fortnite wyróżnia się na wielu polach, a personalizacja postaci jest jednym z nich. W Fortnite twój wygląd może naprawdę powiedzieć, kim jesteś (i co potrafisz), ponieważ możesz dowolnie zmieniać swoje outfity, skiny i wygląd, z niesamowicie dużą liczbą opcji w sklepie Fortnite wewnątrz aplikacji. Wyposażając się w niepowtarzalny kilofow i mieniący się kolorami glider na pewno wyróżnisz się z tłumu! Ponadto Fortnite pozwala na personalizację także emotek, dzięki czemu twoja postać będzie świętować zwycięstwa ulubionym tańcem.


Kolejny powód, by pobrać i zainstalować Fortnite na twoim Androidzie to to, że mowa o battle royale, gdzie możesz wykazać się kreatywnością... serio! Przedmioty, które zbierasz po lądowaniu na wyspie mogą posłużyć do konstrukcji takich strutur jak mury lub... olbrzymie budowle. Przy tylu rodzajach ścian, podłoża, schodów i dachów możliwości są nieskończone.


Grafika w Fortnite jest pełna szczegółów i faktur – to dzięki najlepszej technologii w zakresie efektów wizualnych: Unreal Engine. Na każdym kroku znajdziesz niezwykle realistyczne faktury, a ruchy i animacje postaci są nieprawdopodobnie prawdziwe. Mimo że technologia została pierwotnie opracowana na potrzeby świata gier, to trafiła w końcu do słynnych produkcji sci-fi, takich jak "The Mandalorian"! Dopełniony naturalistycznymi efektami dźwiękowymi, Fortnite to realistyczne doświadczenie, którego szukasz!

Fortnite to nie tylko zabijanie innych bohaterów i pozostawanie przy życiu; Epic Games organizuje mnóstwo eventów i cotygodniowych wyzwań, co jest okazją, by ulepszyć swoje postacie i odblokować różne przedmioty, w tym najnowsze stroje i akcesoria!


Gotów na przygodę battle royale z najwyższej półki? Jeśli szukasz najlepszej grafiki, jaka istnieje, szeroki wybór trybów gry i stałych eventów, wyzwań i aktualizacji, pobierz Fortnite już teraz na urządzenie z Androidem i pokaż im, kto rządzi na tej wyspie!

Fortnite - Wersja 22.10.0-22240570-Android

(04-10-2022)
Inne wersje
Co nowegoSplash down into Chapter 2 - Season 3! Survive more than just the Storm in the aftermath of its revenge. As the Island adapts to its flooded way of life, stay afloat, take on new enemies and new challenges.Haven't tried Fortnite before? Explore the Island and check out what's new. Dive in!
Apps in the same category
Mogą Cię się spodobać...

Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani ocen! Aby napisać pierwszą zainstaluj Aptoide.

-
6150 Reviews
5
4
3
2
1
Gwarancja JakościTa aplikacja pomyślnie przeszła test zabezpieczeń dla wirusów, malware oraz innych złośliwych ataków i nie zawiera żadnych zagrożeń.

Fortnite - Informacje APK

Wersja APK: 22.10.0-22240570-AndroidPakiet: com.epicgames.fortnite
Kompatybilność Android: 7.0+ (Nougat)
Deweloper:Epic Games, IncUprawnienia:16
Nazwa: FortniteRozmiar: 140.5 MBPobrania: 2MWersja : 22.10.0-22240570-AndroidData Wydania: 2022-10-06 17:01:23Min. Ekran: SMALLObsługiwane CPU: arm64-v8a
Identyfikator pakietu: com.epicgames.fortnitePodpis SHA1: 9F:09:41:6D:C4:17:59:9E:63:81:04:22:11:B7:96:40:1F:E2:16:98Deweloper (CN): UnknownOrganizacja (O): UnknownMiejsce (L): UnknownKraj (C): UnknownStan / Miasto (ST): Unknown